Skip to content Skip to footer

Jak wybrać odpowiednie biurko do manicure?

Manicure to jeden z obecnie najpopularniejszych zabiegów upiększających. Profesjonalnie wykonany, potrafi całkowicie odmienić wygląd dłoni i dodać kobiecie pewności siebie. By zapewnić klientce zadowolenie – a sobie komfort pracy – manicurzystka powinna dysponować odpowiednim biurkiem. Jaki mebel sprawdzi się w tej nietypowej roli?

Profesjonalny salon piękności z ofertą manicure – jakie wyposażenie?

Jak urządzić profesjonalny salon manicure? Liczą się detale. Po pierwsze, warto zadbać o atrakcyjną ofertę. Po drugie, manicure powinny wykonywać doświadczone specjalistki, które będą także potrafiły doradzić klientkom. Po trzecie, trzeba zadbać o właściwe wyposażenie gabinetu – nie tylko sprzęt, ale i meble.
By salon wzbudzał zaufanie, powinien być schludny i estetyczny. Warto zatroszczyć się o dekoracje, by miejsce było także przytulne. Podstawą są jednak specjalne, przeznaczone do gabinetów meble, które zagwarantują funkcjonalność przestrzeni. Na czele znajduje się biuro, przy którym manicurzystka będzie przyjmować klientki.

Które biurko do manicure wybrać?

Urządzając salon piękności, który będzie oferował malowanie paznokci, lepiej nie decydować się na klasyczne, biurowe meble. Takie tradycyjne biurko będzie niewygodne, i dla manicurzystki, i dla klientki.
Znacznie lepszą opcją jest profesjonalne biurko do manicure. To ma odpowiednią wysokość, a także taką szerokość blatu, by mieściło niezbędny sprzęt, ale i umożliwiało specjalistce od manicure wygodną pracę. Dodatkowo dobrej klasy biurko dla manicurzystki powinno posiadać także wygodne, pojemne szuflady, które pomieszczą niezbędne akcesoria. Gdy te nie są stale nie wierzchu, salon wygląda schludniej. Taka estetyczna przestrzeń znacznie lepiej sprzyjać będzie odprężeniu.

Gdzie szukać mebli do salonu manicure?

Jeśli gabinet manicure ma być maksymalnie funkcjonalny, najlepiej postawić na meble dedykowane tego typu przestrzeniom. Stacjonarnie, a zwłaszcza w sieci, działają sklepy specjalizujące się w meblach i akcesoriach do salonu piękności.
Te oferują najróżniejsze biurka do manicure: mniejsze, większe, z szufladami czy półeczkami, które pozwolą wyeksponować lakiery. Niektóre wyposażone są nawet w kółeczka pozwalające na łatwe przesunięcie mebla, co może być dodatkowym atutem w niewielkich przestrzeniach albo jeśli manicurzystka pracuje w domu.

Biurko do manicure znajdziesz w ofercie beautysystem.pl

Leave a comment